. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Zoki
  • Кат. номер: 107218

Обувки с Дебел Ток в Черно 107218 Zoki

  Обувки с Дебел Ток в Черно 107218 Zoki

Обувки с Дебел Ток в Черно 107218 Zoki

Марка ZOKI Размер 36, 38, 37, 39 Цвят Черен Тип обувка Ежедневни, На ток Размер Сантиметри на стелката 35 23 cм 36 23.5 cм 37 24 cм 38 24.5 cм 39 25 cм 40 26 cм 41 26.5 cм