. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Cheap Monday
  • Кат. номер: 04512932-BLACK

Мъжка Блуза с текстова щампа-Cheap Monday

 Мъжка Блуза с текстова щампа-Cheap Monday

Мъжка Блуза с текстова щампа-Cheap Monday

Характеристики:

Цвят: черен

Десен: изчистен

Стил: спортно-елегантен

Кройка: стандартна

Деколте: овално

Ръкави: дълги

Детайли: текстова щампа

Състав:

Външна част: 100% памук