. Мода и Модни Аксесоари www.eshoppingbg.com/

Мъжка Блуза с овално деколте-Cheap Monday

  • Марка: Cheap Monday
  • Кат. номер: 0482645-BLACK

 Мъжка Блуза с овално деколте и лого отпред-Cheap Monday

Мъжка Блуза с овално деколте и лого отпред-Cheap Monday

Характеристики:

Цвят: черен

Десен: изчистен

Стил: спортно-елегантен

Кройка: стандартна

Деколте: овално

Ръкави: дълги

Детайли: лого отпред

Състав:

Външна част: 100% органичен памук

BGtop