. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Fiorella Rubino
  • Кат. номер: 2825T0656N-33

Fiorella Rubino - Дамска ефирна Блуза с лурекс

Fiorella Rubino - Дамска ефирна Блуза с лурекс


Fiorella Rubino - Дамска ефирна Блуза с лурекс

Характеристики: Цвят: черен, бял, оранжев Десен: фигурален Стил: спортно-елегантен Кройка: стандартна Материя: вискоза, купро Деколте: овално, шпиц с връзка Детайли: еластични маншети Ръкави: дълги Детайли: ефирна материя, лурекс, набирания, свободна материя Състав: Външна част: 50% вискоза, 46% купро, 4% метализирани нишки