. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Next
  • Кат. номер: 451538-WHITE

Детска Жилетка с декорации - Next

Детска Жилетка с декорации - Next

 Дамска Жилетка с декорации - Next

Характеристики: Тип: жилетка Пол: момичета Цвят: бял Стил: спортно-елегантен Кройка: стандартна Десен: изчистен Деколте: овално Ръкави: дълги Детайли: декорации Сезони: всички Състав: 55% памук, 38% найлон, 7% вискоза