. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Max&Co
  • Кат. номер: 76349917-001

Дамски Комплект от Тениска и Пола - Max&Co

 Дамски Комплект от Тениска и Пола - Max&Co

Дамски Комплект от Тениска и Пола - Max&Co

Характеристики:

Части: тениска и пола

Десен: изчистен

Кройка: стандартна

Стил: спортно-елегантен

Деколте: овално

Ръкави: къси

Талия: еластична

Детайли: колан

Състав:

72% вискоза, 28% полиестер

22% полиестер