. Мода и Модни Аксесоари www.eshoppingbg.com/

Дамски Елагантни Обувки 107227 Zoki

  • Марка: Zoki
  • Кат. номер: 107227

  Дамски Елагантни Обувки 107227 Zoki

Дамски Елагантни Обувки 107227 Zoki

  • Марка ZOKI
  • Размер 36, 35
  • Цвят Червен
  • Тип обувка Елегантни, На ток

 

Размер Дължина на стелката
35 23 cм
36 23.5 cм
37 24 cм
38 24.5 cм
39 25 cм
40 26 cм
41 26.5 cм
BGtop