. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Next
  • Кат. номер: 923621-BLUE

Дамска Десенирана Тениска - Next

Дамска Десенирана Тениска - Next

Дамска Десенирана Тениска - Next

Характеристики: Цвят: сини, оранжев, зелен Десен: фигурален Кройка: стандартна Стил: спортно-елегантен Деколте: овално Ръкави: къси Състав: 100% вискоза