. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Only Play
  • Кат. номер: 22008091-BLACK

Блуза с овално деколте-Only sons

 Мъжка Блуза Tobi с овално деколте и поларена подплата-Only & sons

Мъжка Блуза Tobi с овално деколте и поларена подплата-Only & sons

Характеристики:

Цвят: черен

Десен: изчистен

Стил: спортно-елегантен

Кройка: стандартна

Деколте: овално

Ръкави: дълги

Детайли: декоративен цип, странични цепки, поларена подплата, щампа на гърдите

Състав:

65% полиестер, 35% памук