. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: Next
  • Кат. номер: 673597-BROWN

Блуза с овално деколте и рипсени маншети - Next

 Дамска Блуза с овално деколте и рипсени маншети - Next

Дамска Блуза с овално деколте и рипсени маншети - Next

Характеристики:

Цвят: светло сиво-кафяв

Десен: изчистен

Стил: спортно-елегантен

Кройка: стандартна

Деколте: овално

Ръкави: дълги

Детайли: кадифена материя

Състав:

Външна част: 95% полиестер, 5% еластан