. Мода и Модни Аксесоари Мода
  • Марка: U.S. Polo Assn
  • Кат. номер: 43463-49351-188

Блуза Овално Деколте и Апликация Отпред

  Блуза Овално Деколте и Апликация Отпред-U.S. Polo Assn.

Блуза Овално Деколте и Апликация Отпред-U.S. Polo Assn.

Характеристики:

Цвят: сив меланж

Десен: изчистен

Стил: спортно-елегантен

Кройка: стандартна

Деколте: овално

Ръкави: дълги

Детайли: апликации отпред

Състав:

Външна част: 70% памук, 30% вискоза